03.06.2024

4-6 yaş Kur'an kursu öğrencilerimiz mezuniyet şöleni ile yıl sonu programlarını gerçekleştirdiler.

4-6 yaş Kur'an kursu öğrencilerimiz mezuniyet şöleni ile yıl sonu programlarını gerçekleştirdiler.

Programa Hisarcık Kaymakamı Muhammed Samet Bahar, Belediye Başkanı Mustafa Demirtaş, kurum amirleri, Hisarcık halkı, öğrenci velileri ve öğrencilerimiz katıldı. Kaymakam selamlama konuşmasında: çocuklarımız 4-6 yaş Kur'an kurslarımızda Allah sevgisi, vatan sevgisi, bayrak sevgisi, büyüklere saygı, doğruluk, dürüstlük, diğergamlık gibi değerleri elde etmiş hayatlarında uygulamaya başlamış oluyorlar. Bundan dolayı çok faydalı olan bu eğitim kurumlarını destekleyip her zaman çoğaltmalıyız, dedi.

Hisarcık Müftüsü Sebahattin Akyol'da öğrencilerimizin hem maddi hem de manevi her yönden donanımlı olmaları için beşeri ilimlerin yanında dini ve manevi ilimlerde alması gerektiğini dile getirdi ve her geçen yıl öğrenci sayısının artarak gittiğini ve milletimizin büyük bir teveccüh gösterdiğini dile getirdi.

4-6 yaş Kur'an kurslarında çocukların yetişmesine vesile olan Ayşe Tekin, Sinem Şimşek , Nazife Akyol , Döndü Gündüz hocalarımıza emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz . çocuklarını kurslarımıza gönderen ve takibini yapan emek sarf eden velilerimize de çok teşekkür ediyoruz.

Bu eğitimi alan sevgili öğrencilerimizin de gözlerinden öpüyoruz Allah zihin açıklığı ve başarılar her daim nasip etsin.

daha hayırlı daha güzel eğitimler , programlar yapmaya Rabbim gençlerimize, çocuklarımıza her daim nasip eylesin.

+4

İstatistikleri ve reklamları gör

Gönderiyi Öne Çıkar

Tüm ifadeler:

29Sen ve 28 diğer kişi